Zde získáte neocenitelné informace a inspiraci pro plánování vaší dovolené k moři do Itálie.

Last minute dovolená na italském Gargánu

Last minute dovolená na italském Gargánu

červenec 9, 2023

Doba čtení: 3 minut

Last minute dovolená na italském Gargánu: Doporučená místa k pobytu u moře

Pokud plánujete last minute dovolenou k moři a hledáte malebné místo s nádhernými plážemi a křišťálově čistým mořem, italský Gargáno je ideální destinací. Nacházející se v regionu Apulie, Gargáno je známý svou překrásnou přírodou, skalnatými útesy a malebnými plážemi. Připravili jsme pro vás seznam doporučených míst, kde si můžete užít relaxační dovolenou na poslední chvíli.

1. Peschici: Toto malebné městečko je skvělou volbou pro dovolenou na poslední chvíli. Má krásnou pláž s jemným pískem a tyrkysovým mořem. Navštivte historické centrum města s úzkými uličkami a bílými domky, kde si můžete vychutnat tradiční italskou kuchyni v místních restauracích.

2. Vieste: Vieste je dalším okouzlujícím městečkem na Gargánu. Má nádherné pláže s azurovým mořem a je obklopené úchvatnými útesy. Můžete si pronajmout šlapadlo a projet se kolem skalních jeskyní nebo se věnovat potápění a objevovat podmořský svět.

3. Rodi Garganico: Toto malebné rybářské městečko nabízí klidné pláže a atmosféru autentického italského pobřežního města. Můžete si vychutnat procházku po přístavu, ochutnat čerstvé mořské plody v místních restauracích a relaxovat na slunečních plážích.

4. Mattinata: Mattinata je ideální destinací pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Má rozlehlé pláže obklopené zelenými kopci a olivovými háji. Užijte si sluneční koupání, procházky po pláži a prozkoumejte okolní přírodu.

5. Baia delle Zagare: Tento malebný záliv je považován za jednu z nejkrásnějších pláží na Gargánu. S bílými útesy, tyrkysovou vodou a písečnou pláží je ideálním místem pro relaxaci a užívání si slunce a moře.

Vyberte si jedno z těchto doporučených míst na italském Gargánu pro svou last minute dovolenou a užijte si nezapomenutelný pobyt u moře. S jeho krásnými plážemi, malebnými městečky a půvabnou atmosférou vás Gargáno okouzlí svou jedinečností a klidem. Připravte si plavky, opalovací krém a vydejte se objevovat tuto nádhernou část italského pobřeží.

Zájezdy do těchto lokalit naleznete na našem webu [https://www.amazing-travel.cz/italie/apulie/gargano]

Cestování do Itálie k moři na dovolenou je snem mnoha lidí. Tato země je proslulá svými nádhernými plážemi, pohostinnou atmosférou a bohatou kulturní historií. Od romantického pobřeží Amalfi až po slavnou oblast Ligurie s Cinque Terre, Itálie nabízí širokou škálu mořských destinací, které uspokojí každého cestovatele. Během svého pobytu můžete si vychutnat sluneční paprsky, koupat se v tyrkysovém moři, ochutnat lahodnou italskou kuchyni a prozkoumat malebná města a vesničky s jejich úchvatnou architekturou a atmosférou. Itálie představuje ideální kombinaci plážového odpočinku a kulturního bohatství, které poskytne nezapomenutelné zážitky pro každého návštěvníka.